Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical muhtevain üretilen henüz süssüz modelleri bile mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının aşağıya kaymasını kösteklemek muhtevain elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kaşık düşmanı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Ayrıca unutulmaya surat tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri sarih arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi bindi katkısızlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmuhtevaek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine doğruca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler deri dansında çiftlere eşlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birçok er kişi dergisinde kaşık düşmanı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mevzi almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelden bile olduğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün olduğu kadar ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişdobra rahatsız etmemesi gerekir. Moda dalü çıktı jartiyeri yegâne kıta olarak satmanın beraberinde birçok ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birçok üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye doğruca giden seks oyuncaklarının satın kırmızıınmasıyla alakadar olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya mesafe getirmek muhtevain aşağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri zarfında özellikleri açısından tadil gösterse bile yapı taşı kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yegâne başına yahut bir partnerle her evetşfecir benibeşer aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın kırmızıınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakarak seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına bakarak ihtiyaç, hayata renk beslemek muhtevain bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde nihan olduğu muhtevain satın kırmızıırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten haz vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla oturmak temelı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla meallanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak görmek, işlemlevselliği üzerine haber edinmeden satın görmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek muhtevain balaban çaba sarf etmelidirler. üste; çıktı vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları muhtevain seks shoplardan kırmızıışmutaş henüz zorlamasız ve refahlı olmaya kelleladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yaşantıında yaşanmış olan sorunların tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı muhtevain ihtiyaç olsada satın kırmızıımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin teltiklığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Sair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop münasebetlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına hayat dolulık beslemek, henüz dobra bir orgazm oturmak yahut seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek muhtevain sex shoplardan kırmızıışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan münasebeti yok olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında balaban vürutmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum doğruca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yegâne şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işlemleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta az çok dokunaklı ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona bakarak devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işlemin en zorlamasız yolu. üste seks esnasında etkin olmak çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis suratüğünün penisinizi sıkarken gayrimeskûngörmek muhtevain muhtevainizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir engel tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz dobra seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak dobra bir seksin sonu canlü bir orgazm ile meallanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir