Formakustik.com.tr: Duvar C

Tavan profili, kırmızıüminyum kadar metallerden yapım edilen profillerdir. Kullanım açısından bayağı ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C cereyan etmek üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın sorunlevsellik bakımından önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete sürümü olmak bayağı önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en hayırlı şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Tuzaküminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri güvenilir anlamda tatmin edici olsa da temelı uygulayım detayları bilerek devinim etmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm arasında bileğsorunkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi lakırtıınlık tercih ediliyorsa ona şayeste bir kanunlar uygulamak doğru olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında standart kamet 3000 mm’dir. Fakat projeye demetlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kadar seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza bakılırsa bir kanunlar yaparak kaliteye varmak lüzum misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden yarar uydurmak adına tercihinizi yapmalkaloriız. Nitelikli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı katkısızlayacak olan tavan profili alternatifleri ciğerin yalnız harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir