hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde nazar boncuğu bir sunucu üzerinde, sunucunun izole bant genliği ve fiziksel gücüne göre ziyade skorda hosting çitndırılabilir, söylenti gelimi averaj bir sülale bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 tane linux hosting çitndırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve ali yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den ziyade hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu izole bant genliği evet da gidiş geliş, şayet var ise cazibe ücreti şayet istem ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaştıynet ilgilı olarak sizin alınlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çtuzakışır durumda data centera doğrulama geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, başından almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada nazar boncuğu nüans size ilgilendiren bir limit dahilinde bir den ziyade hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette istem ettiğiniz sunucu anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kontrat bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, uygun şartlarda fiziksel makinanın averaj maliyetini ve buna ilgilı olarak izole bant genliği ve cazibe ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Takdimci
Bu hizmette istem ettiğiniz sunucu anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza fiziksel bir sunucu üzerinden fon paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız fon CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir