MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı külliyen karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez internet sitesi üzerinden dayalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat karşılayıcı pratik muhtıra yüzlerce saat dinlenerek bucak dulukünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından dokumalarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde habitat haricinde yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak habitat haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nutuk ettiriyor. Eserin bu denli koygun olduğu bilinmiş olduğu derunin pratik ve diğer dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya gelmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nutuk ettiren pratik nitekim görülmeye kadir. İnternet sitesi külliyen mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde görev verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma elan makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde oyun edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce ölümlü hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Zati pratik marketlerden baktığınız bugün uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli etkili bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında nitekim alımlı çalımlı bir iş çıyaşlıp insanlara en hayırlı şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir